<< >>
Restaurace TenisCentrum
Restaurace TenisCentrumgastronomické zážitky v Českém Krumlově
Restaurace TenisCentrum
Restaurace TenisCentrumgastronomické zážitky v Českém Krumlově
Restaurace TenisCentrum
Restaurace TenisCentrumgastronomické zážitky v Českém Krumlově

Restaurace TenisCentrum Český Krumlov

V restauraci TenisCentrum servírujeme tradiční české pokrmy z kvaliních domácích surovin doplněné nabídkou sezonních jídel z evropské kuchyně. Rozmanitost na talíři milujeme. Víme, co je dobré a děláme vše pro to, abyste u nás byli spokojeni.

Tradiční česká a evropská kuchyně připravovaná z těch nejlepších surovin | Denní menu a výběr ala carte, degustační večeře s párováním vín ze zámeckého sklepa | Maso přímo z jihočeské farmy Bošilec | Pravá italská káva MOKAFLOR a kvalitní zmrzlina BOMBATO | Degustační menu a párování pokrmů s víny | Pokrmy pro bezlepkové dietetiky | Příjemné posezení pro 50 osob a venkovní letní terasa pro 45 osob | Celodenní stravování během turnajů

Firemní večírky, konference

gastronomie & degustace vín

Degustační večery

degustační 4 chodové menu, párování vín

Skupinové gastro

kapacita restaurace pro 50 osob

Párování pokrmů s víny

slunné Toskánsko, Porýní a Morava

Zmrzlina BOMBATO

Zmrzlina BOMBATO

27. května 2020

Prvotřídní chuť zmrzliny od zkušených cukrářů si vychutnáte v Českém Krumlově jen v TenisCentru. V ovocných zmrzlinách Bombato je tolik ovoce, kolik se do nich jen vejde – třeba i 80 %. Do smetanových zmrzlin přidává výrobce poctivou čerstvou smetanu a plnotučné mléko. Bombato obsahuje ve srovnání s jinými top značkami méně cukru, a tím může vyniknout přirozená chuť ovoce a jiných ingrediencí. Zmrzlinu Vám podáme do kornoutku, ale třeba i do termosky domů.


Degustační večeře s prohlídkou zámeckého vinného sklepa

Degustační večeře s prohlídkou zámeckého vinného sklepa

15. června 2020

Degustační večeře s prohlídkou zámeckého vinného sklepa: Pro letní romantické večery připravujeme čtyřchodové degustační menu s výběrem vín od prověřených vinařů. Večeře s prohlídkou sklepa se konají vždy ve čtvrtek a v sobotu jednou za 14 dní. Rezervujte si Vaše místo předem.

Další informace zde.


Restaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český KrumlovRestaurace TenisCentrum Český Krumlov